Hakkımda
Ben Kimim
Becerilerim
PHP
CSS
HTML
ILLUSTRATOR
PHOTOSHOP
JQUERY
SQL

Kısaca Ben

Adana'da doğdum ve Adana'da yaşamaktayım. Yaklaşık 6 senedir Web Programlama ile uğraşıyorum. Bunun yanında Grafik Tasarım'da yapmaktayım.

Önceleri oyun yapma isteği ile başlayan maceram daha sonralarda web programlamaya dönüştü. 10 sene öncesinde basit oyun motorlarıyla oyunlar yapmaya başladım. Basit bir kaç oyun yaptım ve forum sitelerinde paylaştım. O sıralar popüler olmaya başlayan Facebook dikkatimi çekiyordu ve ben de bir sosyal ağ yapmak istiyordum. Bu da web programlamaya olan ilgimi arttırdı. En aşağı 5-6 kez altyapısı tamamen farklı sosyal ağ kodladım ama yeterli göremedim. Şimdi ise üniversite sınavına hazırlandığım için o planımı rafa kaldırdım.

Bunların dışında sosyal faaliyetlerde bulunmaktan keyif alırım. Okuduğum lisede yapılan bir çok etkinlikte görev aldım. 2015 senesinde ROTAMUN'da Medya ve Basın Sorumlusu olarak katıldım. 2016 yılında okulumuzda okul öğrenci meclisi ile birlikte bilim fuarı düzenledik.

Kısaca ben böyleyim. Herhangibir konuda bilgi almak isterseniz iletişim bölümündeki bağlantılardan ya da sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirisiniz.

Süleyman Kandilci

e7e23670481ac78b3c4122a99ba60573